- Liverpool URU vs Palmeiras- 2024-05-09 22:00:00
- San Lorenzo vs Independiente Jose Teran- 2024-05-09 22:00:00
- Belgrano vs Delfin SC- 2024-05-09 22:00:00
- Costa Del Este Reserves vs CD Bocas Junior- 2024-05-09 22:00:00
- Nacional-Humaita (W) vs Club Olimpia (W)- 2024-05-09 23:15:00
- The Strongest vs Estudiantes La Plata- 2024-05-10 00:00:00
- Colo Colo vs Fluminense RJ- 2024-05-10 00:00:00
- Bragantino vs Racing Club- 2024-05-10 00:00:00
- Gualaceo SC vs Chacaritas SC- 2024-05-10 00:00:00
- Mineros de Fresnillo vs Cimarrones de Sonora FC II- 2024-05-10 00:00:00
- Tigres Zipaquira vs Jaguares de Cordoba- 2024-05-10 00:10:00
- La Horquetta Rangers FC vs Prison Service FC- 2024-05-10 00:10:00
- Pumas U.N.A.M. vs CDSyC Cruz Azul- 2024-05-10 01:00:00
- Leon (W) vs Pachuca (W)- 2024-05-10 01:00:00
- CD FAS vs Aguila- 2024-05-10 01:30:00
- Deportivo Garcilaso vs Lanus- 2024-05-10 02:00:00
- Universidad Catolica vs Union La Calera- 2024-05-10 02:00:00
- Chivas Guadalajara (W) vs Club America (W)- 2024-05-10 03:06:00
- Tigres UANL vs Monterrey- 2024-05-10 03:10:00
- Uttarakhand FC vs Ajmal FC- 2024-05-10 05:30:00
- Manly United U20 vs Sydney United 58 U20- 2024-05-10 07:30:00
- West Coast Rangers vs Eastern Suburbs Auckland- 2024-05-10 07:30:00
- Thailand U17 (W) vs China (W) U17- 2024-05-10 08:00:00
- FK Ural Youth vs Zenit St.Petersburg Youth- 2024-05-10 08:00:00
- FC Shakhtar Donetsk U21 vs Dinamo KyivU21- 2024-05-10 08:00:00
- Broadmeadow Magic Reserves vs New Lambton FC Reserves- 2024-05-10 08:00:00
- Eastern Suburbs U23(AUS) vs St George Willawong FC U23- 2024-05-10 08:00:00
- Preston Lions U23 vs Langwarrin U23- 2024-05-10 08:15:00
- Bentleigh Greens U23 vs Brunswick City U23- 2024-05-10 08:15:00
- Flinders United Reserves (W) vs Salisbury Inter Reserves (W)- 2024-05-10 08:30:00
- FC Victoria Mykolaivka vs FK Epitsentr Dunayivtsi- 2024-05-10 09:00:00
- Obolon Kiev U21 vs Rukh Vynnyky U21- 2024-05-10 09:00:00
- NC Magra U21 vs JS Saoura U21- 2024-05-10 09:00:00
- AR Guelma (W) vs ASE Bejaia (W)- 2024-05-10 09:00:00
- Urawa Red Diamonds (W) vs Hyundai Steel Red Angels (W)- 2024-05-10 09:00:00
- Casuarina FC vs Mindil Aces- 2024-05-10 09:00:00
- CF Akbou(W) vs FC Constantine(W)- 2024-05-10 09:00:00
- Manly United vs Sydney United- 2024-05-10 09:30:00
- Melbourne Knights vs Green Gully Cavaliers- 2024-05-10 09:30:00
- Box Hill United SC vs Doveton- 2024-05-10 09:30:00
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Hapoel Nazareth Illit U19 0 - 0 Mar 11 2017
via: Matches
Hapoel Rishon Lezion vs Hapoel Marmorek lrony Rehovot 1 - 0 May 17 2019
via: Matches
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 vs Hapoel Kiryat Shmona U19 4 - 2 Jan 06 2024
via: Matches
Hapoel Raanana Roei U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 0 - 2 Feb 02 2022
via: Matches
Hapoel Kiryat Shmona U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 0 - 0 Sep 10 2016
via: Matches
Hapoel Marmorek lrony Rehovot vs Hapoel Rishon Lezion 1 - 1 Dec 07 2018
via: Matches
Hapoel Beer Sheva U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 3 - 1 Feb 15 2020
via: Matches
Hapoel Kfar Saba U19 vs Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 0 - 0 Jan 12 2019
via: Matches